Papy termozgrzewalne LEMAR

Oferujemy sprawdzone produkty renomowanych producentów z branży pokryć dachowych.

Montaż pokryć dachowych

Precyzja. Punktualność. Pełen profesjonalizm.

Dostosowane do Twoich potrzeb.

Skutecznie. Rzetelnie. Najlepiej.

Papy termozgrzewalne LEMAR

Termozgrzewalna papa LEMAR to produkt o znakomitych parametrach technicznych, idealny do efektywnej izolacji dachowej w ramach kompleksowego pokrycia dachowego dla każdego dachu. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji oferuje:

  • Grubość papy: 4,0–4,5 mm – optymalna dla skutecznego zabezpieczenia,
  • Gramatura papy: około 320–350 g/m², co zapewnia stabilność i długowieczność,
  • Zakres temperatur: od –20°C do +90°C, gwarantujący niezawodność w każdych warunkach,
  • Współczynnik lambda papy: 0,4 W/mK, świadczący o doskonałej izolacyjności termicznej.

Dzięki tym właściwościom, papa LEMAR stanowi doskonałe rozwiązanie techniczne, zapewniając niezawodną izolację dachową i trwałe pokrycie dachowe dla każdego budynku.

Papa LEMAR- niezawodna izolacja dachowa dla każdego domu

Firma ANN DACH, z Poznania, to zespół pasjonatów dachu i pokrycia dachowego, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie izolacji dachowej oraz montażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym technologiom, gwarantujemy solidność, precyzję i estetykę realizacji każdego projektu. Nasze podejście łączy tradycyjne metody z innowacyjnymi rozwiązaniami, co przekłada się na trwałość i niezawodność zastosowanych materiałów, takich jak wysokiej jakości papa. Postaw na profesjonalizm, nowoczesne technologie i wysoką jakość – to wartości, które wyróżniają nasze usługi i cieszą się uznaniem klientów.

ODDZIAŁ WIELKOPOLSKI

61-441 Poznań, ul. Samotna 4

Sprawdź jak do nas dojechać

EMAIL
[email protected]

NUMER TELEFONU
(+48) 609 741 880

NUMER TELEFONU
(+48) 609 741 885

Zapraszamy do kontaktu